Większość osób uważa, że strona wykonana na szablonie oznacza zainstalowanie szablonu, zamianę demo zdjęć i tekstów na własne i strona jest gotowa… Nic bardziej mylnego. Każda strona stworzona na motywie WordPress jest budowana całkowicie od podstaw za pomocą poszczególnych modułów. Wszystkie parametry strony ustawiane są dla każdej strony indywidualnie. Każda podstrona jest oddzielnie tworzona dla wybranej strony, dzięki czemu można stworzyć setki zupełnie różnych stron na tym samym motywie.

Wiadomo są motywy lepsze i gorsze, płatne i bezpłatne. Różnią się między sobą przede wszystkim możliwościami i funkcjonalnością. Na dobrym płatnym motywie można zrobić praktycznie każdą stronę, ale taki motyw musi swoje kosztować.

W swojej pracy spotykaliśmy się już  z różnymi pytaniami typu czy jest możliwość zobaczenia wcześniej szablonu? Pewnie, że jest, tylko to co jest zawarte w demo szablonu będzie wyglądać ZUPEŁNIE inaczej niż spersonalizowana strona, którą możemy wykonać dla konkretnego klienta.

Czasami też dostajemy telefony lub maile, czy moglibyśmy pomóc w zbudowaniu strony na szablonie, który ktoś sobie kupił bo niestety to co dostał w ogóle nie przypomina wersji demo, która była przedstawiona kiedy kupował motyw.

Niestety są i tacy klienci, którzy z góry zakładają, że strony na WordPressie nie kupią bo przecież taką to mogą sobie sami zrobić… Takim po prostu życzymy powodzenia : )