Klienci bywają bardzo różni. Jedni są lepsi, drudzy gorsi, ale bywają też klienci idealni <3 Zdarzyło nam się już kilku takich. Ostatnio wykonywaliśmy stronę dla Pani dr Dermatolog i śmiało możemy powiedzieć, że to nasza klientka idealna. Już do wstępnego projektu dostaliśmy wszystkie materiały – teksty i przykładowe zdjęcia. Dostaliśmy informację odnośnie kolorystyki strony, co mają przedstawiać ikonki, co mają zawierać poszczególne podstrony.

Wykonaliśmy wstępny projekt i dostaliśmy informację, że podoba się on klientce, ale ma kilka małych poprawek, co oczywiście nas nie zdziwiło bo jeszcze nam się nie zdarzyło, żeby klient całkowicie niczego nie chciał zmienić na stronie. Ale takie poprawki to my możemy wprowadzać zawsze <3 Już w 3 mailu dostaliśmy informację odnośnie danych do faktury.

I właśnie przy takich klientach bardzo lubimy naszą pracę. Bo pomimo, że ceny jakie oferujemy są niskie to jednak zdarzają się klienci, którzy chyba nie bardzo rozumieją, że niska cena jednak coś sugeruje czyli, że wprowadzanie miliona poprawek po prostu nie wchodzi w grę, ponieważ czas jaki musimy na nie poświęcić powoduje, że wykonywanie takiej strony przestaje się nam opłacać. Ale na szczęście czasami trafiają się klienci idealni i to oni ładują nam baterie, dzięki czemu możemy dalej pracować z większą przyjemnością 🙂