Tworzenie każdej strony rozpoczyna się od złożenia zapytania przez naszego potencjalnego klienta. Po otrzymania takiego zapytania i uzyskaniu podstawowych informacji takich jak ile i jakie podstrony miałaby zawierać strona oraz co mniej więcej miałoby się znaleźć na poszczególnych podstronach przekazujemy klientowi przybliżone koszty realizacji tego typu strony oraz szacowany czas jej realizacji.

Następny etap to propozycja stworzenia darmowego projektu wstępnego. Wynika to głównie z faktu, że sami nie lubimy kupować niczego w ciemno, dlatego nie chcemy, aby nasi klienci byli do tego zmuszeni. Taki darmowy projekt wstępny jest idealnym rozwiązaniem, ponieważ klient podejmuje decyzję o ewentualnej współpracy dopiero, kiedy nasza darmowa propozycja się mu spodoba. Co dokładnie przedstawiamy? W zależności od stopnia rozbudowania strony wstępny projekt jest bardziej lub mniej zbliżony do już ostatecznego wyglądu strony. Jeżeli strona zawiera do 10 podstron – wstępny projekt zazwyczaj zawiera je wszystkie. W zależności od tego ile informacji dostaniemy od klienta, jakie materiały, treści i zdjęcia otrzymamy tym bardziej nasza propozycja przypomina faktyczny wygląd strony. Najczęściej jednak jest tak, że klient w momencie zamawiania wstępnego projektu nie posiada jeszcze żadnych zdjęć i treści na stronę – w takim przypadku korzystamy z treści i zdjęć zastępczych.

Kolejny etap to decyzja klienta, czy po otrzymanej darmowej propozycji jest zainteresowany współpracą. Jeżeli projekt mu się nie spodobał, zostaje on usunięty, a klient nie ponosi żadnych kosztów. Natomiast, kiedy klientowi nasza propozycja się spodoba i dostajemy informację, że jest on zainteresowany współpracą, rozpoczynamy proces dopracowania strony, wprowadzając wszystkie treści, zdjęcia i ewentualne zmiany dostarczone przez klienta.

Po zakończeniu wszystkich prac nad stroną ostatnim etapem jest przeniesienie strony pod prawidłowy adres i na odpowiedni serwer. Po rozliczeniu przygotowujemy indywidualną instrukcję obsługi strony, którą przekazujemy razem z dostępem do edycji strony.